Zapisz się na newsletter

Witaj!

Chcę Cię dziś nauczyć wiązania chusty :)

Wiesz dlaczego? Dzięki niej zyskasz dwie wolne ręce, więcej czasu dla siebie lub starszaka, gdy Twój maluch będzie wtulony w Ciebie.

Chusta nie jest odpowiedzią na wszystkie zmartwienia, ale jest dużą pomocą w zaspokajaniu potrzeby bycia kobietą-mamą, która chodzi swoimi drogami. Dosłownie i w przenośni, bo chusta daje wolność poruszania się po mieście, po lesie. Schody i błoto przestają być przeszkodą. Możesz zabrać swoje dziecko na spacer tam gdzie tylko chcesz, poczuć się samodzielna i niezależna. Pomaga także ukoić płacz malucha czy pomóc mu w radzeniu sobie z bólami brzuszka czy wychodzącymi zębami.

Mam na imię Justyna :) Jestem mamą dwóch chłopców, którzy poznawali świat z perspektywy chusty. Sama przeszłam długą drogę w chustonoszeniu i dosłownie w chuście przemaszerowałam wiele kilometrów.

Wiem, jak chusta pozytywnie wpływa na organizację życia w momencie, gdy pojawiają się w nim nasze największe skarby. Jak wiele przyjemności i bliskości daje takie noszenie i tulenie się oraz w jak łatwy sposób zaspokaja bardzo ważne potrzeby dziecka i opiekuna. Na podstawie swoich doświadczeń stworzyłam markę odzieży do noszenia w chuście i karmienia piersią Mamma Studio. Chętnie dzielę się swoją wiedzą.

Czas trwania konsultacji: 2 godziny
Nauka dwóch wiązań 
(pierwsze kroki w chuście lub nauka nowych wiązań, gdy dziecko jest starsze).
Godziny spotkań pomiędzy 9:30 a 13:30 lub wieczorami.
Dojazd w obrębie Poznania.

tel.: 607 522 223
e-mail: kontakt@mammastudio.pl

Do zobaczenia :)